Pracovník prípravy výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Výroba definovaných celkov podľa podkladov pre nasledovnú montáž rozvádzača
  • Príprava a výroba rôznych káblov a vodičov podľa výkresovej dokumentácie a tabuliek zapojenia
  • Výroba káblových zväzkov podľa podkladov
  • Oliepanie vychystaného materiálu
  • Strojne strihanie metrového materiálu
  • Ručné strihanie metrového materiálu
  • Tvorba Layoutu pre prepočet jednožilových vodičov a následný export pre strihacie stroje
  • Spracovávanie dát pre tvorbu nálepiek potrebných pre výrobu
  • Kontrola kvality spracovávaného materiálu
  • Vypisovanie výrobných sprievodiek
  • Kontrola vyrobeného materiálu na správnosť spracovania a kvalitatívna kontrola výroby
  • Dodržiava zásady BOZP a PO na pracovisku
  • Plnenie pracovných úloh podľa inštrukcii od priameho nadriadeného zamestnanca a vedúceho daného úseku na ktorom je zamestnanec priradený
  • Zabezpečenie poriadku a čistoty na svojom pracovisku, 5S
  • Aktívne podieľanie sa na vyhľadávaní a nahlasovaní skoro úrazov a podieľanie sa na ich odstránení v spolupráci s oddeleniami procesného inžinieringu, industriálneho inžinieringu a oddelenia EHS
  • Práca s výkresovou a výrobnou dokumentáciou
  • Práca s ručným náradím
  • Práca s ručným elektrickým náradím
  • Práca s ručným akumulátorovým náradím
  • Práca s PC
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná zložka mzdy je 600 € brutto
  • mesačná, hrubá mzda vrátane variabilnej zložky sa pohybuje okolo 720 €
  • doprava do práce a z práce zabezpečená
  • dochádzkový bonus vo výške od 35 € mesačne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok,
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • stravná jednotka 3,83 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou
  • výkon daného zamestnania si nevyžaduje odbornú prax
  • základná znalosť PC
  • pozornosť, precíznosť, praktické myslenie