custom-banner

Recruiter/ Náborár - staňte sa novým členom nášho tímu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Práca sa vykonáva na našich pobočkách v Košiciach aj v Prešove podľa potreby
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ak máte predchádzajúcu prax so selekciou životopisov, telefonickým testovaním kandidátov, s realizáciou pohovorov a chcete sa ďalej zdokonaľovať v tejto oblasti, máme pre Vás príležitosť stať sa členom nášho tímu.

Hľadáme usmievavého, komunikatívneho, dynamického a zodpovedného človeka s vášňou pre recruitment, ktorý obohatí náš tím svojim pozitívnym prístupom a zanietenosťou do práce.

Náplň práce:
- zodpovednosť za vyhľadávanie a nábor zamestnancov
- koordinácia celého náborového procesu s cieľom zaručiť úspešné a včasné doručenie zamestnancov klientovi
- vyhľadávanie a selekcia uchádzačov
- budovanie vzťahu s našimi klientmi
- komunikácia s klientmi na dennej báze, pravidelné návštevy
- podpora a poradenstvo pre zamestnancov klientov
- vykonávanie ďalších činností podľa potreby
- reporting, marketingové aktivity
- účasť na rôznych veľtrhoch, trhoch práce a podobne

Nutnosť byť flexibilný pre prácu na našich pobočkách v Košiciach aj v Prešove podľa potreby.

Benefity a ďalšie výhody:

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- príjemné pracovné prostredie
- výborný kolektív
- 5 dní sick days navyše k dovolenke
- multisport kartu
- príspevok na jazykový kurz
- DDS
- flexibilná pracovná doba

Informácie pre uchádzača:

Prosím pošlite nám Vaše CV na mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

- SŠ/ VŠ vzdelanie
- skúsenosť so selekciou životopisov, predselekciou kandidátov - veľkou výhodou
- vášeň pre recruitment
- chuť realizovať sa v oblasti HR
- motivácia, drive a energia
- komunikatívnosť, proaktivita, asertivita, flexibilita, multitasking, zodpovednosť
- VP sk. B

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B