Skvelá brigáda v obchode s oblečením

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Dokladač tovaru, merchandiser

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Vykladanie oblečenia, doplnkov a topánok a ich umiestnenie v sklade a následne v obchode.

    Do predajní s oblečením v známom nákupnom centre hľadáme brigádnikov, ktorí by pomohli pripraviť obchod na otvorenie.

    Vašou prac. náplňou bude vykladanie oblečenia, doplnkov a topánok a ich umiestnenie v sklade a následne v obchode.
    Na každú smenu hľadáme viac ľudí, môžeš preto zavolať aj kamošku/kamoša!

    Termíny:
    PO 28.10. 7:00 -13:00 ( len muži ) - vykladanie krabíc z kamiónu
    UT 29.10. 7:00 -11:00 ( len muži ) - vykladanie krabíc z kamiónu
    UT 29.10. 8:00 - 18:00 muži aj ženy - spracovanie tovaru
    ST 30.10. 7:00 -13:00 ( len muži ) - vykladanie krabíc z kamiónu
    ST 30.10. 8:00 - 18:00 muži aj ženy - spracovanie tovaru
    ŠT 31.10. 6:00 - 10:00 ( len muži ) - vykladanie krabíc z kamiónu
    ŠT 31.10. 9:00 - 17:30 muži aj ženy - spracovanie tovaru
    ŠT 31.10. 9:00 - 12:00 muži aj ženy - spracovanie tovaru
    ŠT 31.10. 6:00 - 16:00 muži aj ženy - spracovanie tovaru
    SO 2.11. 9:00 - 17:30 muži aj ženy - spracovanie tovaru

    Lokalita: Polus

    Ponúkaný plat

    4.5 EUR/hod.

    Termín nástupu do práce

    od 28.10.2019 do 3.11.2019

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno