Krajčírka na čiastočný úväzok

16.11.2019 ZOOM Outlet, s.r.o.
Miesto práce: Slovenská republika; Prešovský kraj; okres Kežmarok, okres Liptovský Mikuláš, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves; Poprad
Typ pracovnej ponuky: Krajčír, šička
Ponúkaný plat (základná mzda): Mzda dohodou, závisí od skúseností uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 1.11.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme krajčírku na čiastočný úväzok. Mala by si byť:
profesionálna, detailistka, kreatívna, disciplinovaná, zamilovaná do módy a všetkého, čo s ňou súvisí.
Náplň práce:

Iné výhody:

Variabilný pracovný čas
Práca v mladom kolektíve
Zamestnanecké zľavy na tovar

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Úspešne fungujúci fashion outlet butik, ktorý sa špecializuje na predaj tovaru svetových značiek, na výrobu a úpravu modelov podľa predstáv zákazníka.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných odevov a doplnkov

Adresa:

ZOOM Outlet, s.r.o.
Tatranská 729/19
Spišská Teplica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Chachulová
Tatranská 729/19, Spišská Teplica, 05934, Slovenská republika
Tel: +421 948 912 347