Konzultant predaja pre mobilného operátora

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Predavač

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme šikovného a komunikatívneho človeka, ktorý má chuť učiť sa nové veci a získavať nové skúsenosti. Ak máte rád prácu s ľudmi, hľadáme práve Vás.

    Vašou náplňou práce bude:

    Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni
    Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb
    Pomáhať s riešením ich požiadaviek a potrieb
    Keď bude voľnejšie, čaká Vás trochu administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom, ale nič zložité

    lokalita: Všetky nákupné centrá v Bratislave

    Ponúkaný plat

    5 EUR/hod.

    Upresnenie platových podmienok

    Po prestupe do kmeňu klienta ( od 1. dňa v mesiaci ) je nástupná mzda 850€/brutto mesačne
    Po 6 mesiacoch navýšenie mzdy na 900 €/brutto a po 12 mesiacoch na 1 000 €/brutto

    Pre predajcu je najdôležitejší predaj, a preto Vás zaň radi odmeníme navyše – priemerná výška províznej zložky je 300 €/brutto. Vo finále všetko záleží od vašej šikovnosti, nakoľko výšku odmeny neobmedzujeme, nenastavujeme vám žiadny strop

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecký telefón a zľavy na volania pre vašich blízkych
    Príspevok na obuv a oblečenie
    Stravné lístky aj za dni neprítomnosti v práci
    Vysoká miera flexibility pri tvorbe mesačných zmien
    Neformálne a priateľské prostredie
    Voľno navyše po vyčerpaní dovolenky
    Aktívne vzdelávanie – pravidelné školenia o novinkách z telekomunikačného prostredia
    Celofiremné stretnutia, teambuildingy, workshopy

    Termín nástupu do práce

    od 25.10.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    komunikatívnosť
    chuť pracovať
    zodpovedný prístup k práci
    skúsenosť s prácou so zákazníkmi (výhodou)

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vyššie odborné vzdelanie

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie