Podpora obchodného oddelenia – skrátený úväzok/brigáda

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Administratívny pracovník

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ste študent/ka a hľadáte brigádu? Alebo hľadáte prácu na kratší pracovný čas? Baví vás komunikácia cez telefón? Kontakt s potenciálnymi klientmi je pre vás zábavou aj adrenalínom? Chcete pracovať v medzinárodnej spoločnosti, zároveň sa ale vyhýbate veľkým call centrám a radi by ste boli súčasťou menšieho tímu kolegov v priateľskom prostredí?

    Bude sa vám u nás páčiť, ak chcete:
    • Aktívne oslovovať potenciálnych klientov cez telefón, v krátkosti im predstaviť naše produkty a dohodnúť osobné stretnutia pre kolegov z obchodného tímu;
    • Získať skúsenosti s prácou v celosvetovo rozšírenom CRM systéme, na ktorý vás zaškolíme.

    Ponúkaný plat

    5 EUR/hod.

    Upresnenie platových podmienok

    - hodinová mzda 5€ brutto

    Benefity a ďalšie výhody

    • Spoľahlivé zázemie prosperujúcej firmy v oblasti poisťovníctva a príslušnosť k významnej medzinárodnej finančnej skupine;
    • Priestor pre profesionálny aj osobný rozvoj
    • Pracovný pomer na čiastočný úväzok
    • Práca na cca. 20 hod. týždenne
    • Otvorená a priateľská firemná kultúra, flexibilita pracovnej doby
    • Nové moderne vybavené kancelárie v širšom centre Bratislavy

    Termín nástupu do práce

    od 28.10.2019

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vyššie odborné vzdelanie

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • Znalosť práce s PC, bežné kancelárske aplikácie najmä MS Excel, Word, Outlook;
    • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti a príjemný prejav;
    • Samostatný a zodpovedný prístup k plneniu zverených úloh;
    • Prax s telefonickou komunikáciou je výhodou;
    • Preferujeme dlhodobú spoluprácu aspoň na 1 rok

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie