Technik údržby - prevádzkový elektrikár

28.10.2019 Danube Facility Services, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Dvořákovo nábrežie 10, 81102

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektrikár, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod:
- 13. a 14. plat,
- 5 dní dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400€ ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaElektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v naše spoločnosti.
Vaše životopisy prosím posielajte na uvedený kontakt. Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Náplň (druh) práce
Na tejto pozícii budete zabezpečovať:
- preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,
- bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch,
- práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti,
- ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:
• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika: § 21, 22, 23
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť riešiť problémy
• Komunikatívnosť
• Vodičský preukaz skupiny B
• Prax na podobnej pracovnej pozícii

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Danube Facility Services, s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 10
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko