Vedúci/vedúca zariadenia opatrovateľskej služby

15.11.2019 Mestské centrum sociálnych služieb Malacky
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Malacky
Malacky
ul. 1. mája 9
90101

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1096 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1096 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
23. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
Koordinovanie a usmerňovanie poskytovania starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb, riadiaca a koordinačná činnosť celého organizačného útvaru - 21 členného tímu, rozpis služieb, podklady pre mzdy, administratívne úkony spojené s evidenciou žiadateľov o zabezpečenie sociálnej služby, prijímaním nových klientov a zmenou podmienok poskytovania sociálnej služby.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ošetrovateľská a sociálna starostlivosť

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce

Ďalšie požiadavky:

Písomnú žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do sídla zamestnávateľa najneskôr do 11.11.2019 do 11,00 hod. Na oneskorene podané žiadosti, ako aj žiadosti, ku ktorým nie sú pripojené požadované doklady sa nebude prihliadať. Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, budú pozvaní na výberové konanie.
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením tel.kontaktu, motivačný list, profesijný životopis, kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestské centrum sociálnych služieb Malacky
90101 Malacky
Slovensko
Tel: +421346228418