Podpora roamingu (brigáda)

18.11.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náš tím veľkoobchodného roamingu zastrešuje vzťahy so zahraničnými partnermi a denne využíva anglický jazyk. U nás môžete zistiť, ako funguje veľký telco operátor a jeho spolupráca so zahraničnými operátormi. Zistíte, ako vyzerajú jednotlivé zmluvy a ako funguje roamingové pokrytie.
Náplňou práce bude:
• Podpora dennej operatívy v oblasti veľkoobchodného roamingu
o Administrácia pošty v Inboxe (roamingová dokumentácia, informácie a požiadavky od zahraničných operátorov a ich priame spracovanie alebo distribúcia)
o Komunikácia s roamingovými partnermi
o Komunikácia s internými zložkami (technológia/IT, financie, marketing)
o Práca s internými aplikáciami
• Podpora pri rozširovaní roamingového pokrytia
o Koordinácia prípravných prác
o Monitoring konkurencie
• Ďalšia administratívna podpora tímu podľa aktuálnej potreby.
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
od 5€/h (závisí od skúseností)
Iné výhody:
- možnosť učiť sa v praxi
- podporu mentora
- flexibilnú pracovnú dobu (max. 20 hod týždenne)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Osobnosť:
- dobré komunikačné zručnosti
- flexibilita
- samostatnosť

Ďalšie:
pracovné skúsenosti v oblasti administratívy
PC zručnosti - MS Office
Anglický jazyk: aktívne