Vodič VZV do Nitry aj bez preukazu VZV

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vykonávanie manipulačných činností súvisiacich s pohybom materiálu vo firme
    - vykládka materiálu na vstupe do spoločnosti a jeho uskladnenie na stanovené miesto
    - príprava objednávok do výroby
    - výdaj materiálu a zásobovanie jednotlivých výrobných liniek podľa požiadaviek výrobných odborov
    - manipulácia s prázdnymi obalovými jednotkami, inventarizácia

    Ponúkaný plat

    770 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    - dochádzkový a výkonnostný bonus v sume 135€
    - príspevok na dopravu v sume 10€
    - 13. a 14.plat vyplácaný v mesiac jún a december
    - stravné lístky v sume 4€ (plne hradené zamestnávateľom)
    - príspevok pri narodení dieťaťa v sume 100€
    - narodeninové poukazy v hodnote 35€

    Benefity a ďalšie výhody

    - možnosť prestupu do kmeňového stavu spoločnosti
    - v prípade skúseností je možný aj vyšší nástupný plat

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    UBYTOVANIE a DOPRAVU nezabezpečujeme!

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - preukaz VZV - výhoda, nie podmienka (v prípade potreby spoločnosť zabezpečí školenie na VZV)
    - skúsenosti s VZV podmienka

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie