ČSOB

Analytik procesov pre Retail v ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Máš skúsenosť s prácou na bankovej pobočke?  Je čas posunúť sa vo svojej kariére ďalej? Vieš ako by mala fungovať pobočka budúcnosti? Máš ambíciu byť pri tom ako budujeme takúto pobočku? Chceš byť súčasťou implementácie nových aplikácií/nástrojov k podpore poradenstva a predaja? Tak neváhaj a prihlás sa na pozíciu analytika procesov:
*Administrácia vybraných aplikácií pre retailové pobočky
*Implementácia a testovanie zmien do vybraných aplikácií pre retailové pobočky napr.  oCRM, S-CUBE, GETMORE
*Evidovanie požiadaviek na zmeny a zabezpečovanie prioritizácie pre vybrané aplikácie retailovej pobočky
*Schvaľovanie prístupov a rolí do vybraných aplikácií pobočky
*Poskytovanie informácií pobočkám na vybrané aplikácie
*Spolupráca na projektoch týkajúcich sa zavádzania zmien pre vybrané aplikácie pobočky
*Príprava analytických výstupov, reportov, dokumentov pre projekty a manažment pobočiek
*Zodpovednosť za metodiku vo zverenej oblasti
*Zabezpečovanie komunikácie na pobočky týkajúce sa prevádzky vybraných aplikácií pre retailové pobočky

Upresnenie platových podmienok

od 1 400€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 400 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
Zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
Príspevok na DDS a životné poistenie #LI-NU

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*VŠ, SŠ ekonomického alebo technického zamerania
*Skúsenosti s prácou v bankových systémoch výhodou
*Analytické myslenie, orientácia na detail
*Otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi
*Komunikačné zručnosti, samostatnosť
*Orientácia a prehľad v procesoch a prevádzke na retailových pobočkách výhodou
*Prax na retailovej pobočke výhodou
*Práca s MS Office na úrovni pokročilý (MS Excel, MS Access)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie