Ovládaš češtinu ako native speaker a zaujíma Ťa móda? Je to AboutYou!

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do novovznikajúceho tímu pre módny eshop AboutYou hľadáme nových kolegov na pozíciu Pracovníka kontaktného centra s českým jazykom.

    Ako bude vyzerať tvoj pracovný deň?
    - Český jazyk bude tvoj hlavný pracovný nástroj pre podporu klientov z ČR
    - Pomôžeš zákazníkom v prípade otázok ohľadom objednania tovaru, reklamácií, dodacích podmienok
    - Budeš mať dokonalý prehľad o produktoch AboutYou
    - Svoje znalosti v oblasti módy budeš denne využívať a zlepšovať

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1100 EUR brutto + mesačný bonus až do výšky 20 % mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    - Mesačný bonus za splnené mesačné povinnosti až do výšky 20 % mzdy!
    - Príspevok na stravné nad rámec zákona
    - Príspevok na dochádzanie, parkovacie miesto na auto alebo bicykel
    - 3 dni voľna navyše a k tomu ešte 3 dni sick day
    - Karta multisport, referral bonus, pravidelné teambuildingy
    - Možnosť kariérneho rastu
    - Moderné pracovné prostredie a super kolektív

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Český jazyk

    Všeobecne požadované znalosti

    - Český jazyk na aktívnej pokročilej úrovni - budete písomne aj ústne využívať len češtinu
    - Príjemné vystupovanie a záujem o módu
    - Spolahlivosť, dôslednosť, samostatnosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vhodné pre mladistvého

    Áno

    Áno