Finančný špecialista pre medzinárodnú a dynamicky rastúcu spoločnosť (Ref. č.: PR/021981)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1500€ btt + zaujímavé bonusy (finálna výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

* Vašou náplňou práce bude:
* Kontrola dokumentov prijatých od dodávateľov a práca s operačným systémom
* Príprava spisov týkajúcich sa platieb hromadnými bankami partnerom a tretím stranám
* Koordinácia celého platobného a schvaľovacieho procesu
* Vystavovanie faktúr
* Denná komunikácia s externým účtovným oddelením
* Príprava štandardných správ a ad hoc analýz podľa potrieb zamestnávateľa
* Podpora v oblasti plánovania "cashflow"
* Podpora v rozpočtovom procese a analýza rozpočtových odchýlok
* Komunikácia s materskou spoločnosťou v zahraničí

Benefity a ďalšie výhody:

* Flexibilná pracovná doba
* Profesijny a osobnostný rast
* Multisport karta
* Teambuildingy

Všeobecne požadované znalosti:

* Excel - pokročilý až expert
* Základná znalosť v oblasti financií a účtovníctva
* Precíznosť a orientácia na detail
* VBA výhodou
* Výborné komunikačné zručnosti
* Proaktívny a zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

Microsoft Excel