#TsmeMy

    Junior projektový koordinátor pre IT transformáciu a automatizáciu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Práve transformujeme a automatizujeme naše IT na Slovensku a v Čechách. Buďte súčasťou projektového tímu, ktorý sa podieľa na technologickej premene Slovak Telekomu a T-Mobile.
    Sme tím technologických nadšencov a expertov, ktorí podporujú projektových a programových manažérov na projektoch z oblasti IT transformácie a automatizácie.
    Čomu sa budete venovať?
    Budete spolupracovať na Programe Resource Inventory Consolidation (konsolidácii niekoľkých inventory systémov do spoločného riešenia), konkrétne sa budete podieľať na príprave a aktualizácii harmonogramu, rozpočtov a nákladov . Budete aj kontaktným bodom pre všetky iniciatívy klastra automatizácie zamerané na správu technológií.
    Vašou úlohou bude zabezpečovať dodržiavanie termínov a zmien na pridelených projektoch. Zároveň organizovať stretnutia, vyhotovovať zápisy a pripravovať potrebné prezentačné materiály na stretnutia s technickými i netechnickými členmi tímu.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Ponúkaná mzda je od 1200 Euro brutto v závislosti od praxe

    Benefity a ďalšie výhody

    Možnosť rozvíjať sa v oblasti projektového manažmentu,
    Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    Neobmedzený paušál na pracovné účely
    Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    4 dni voľna navyše (sick day)
    Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    Kompenzácia pri práceneschopnosti.

    Termín nástupu do práce

    01.01.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Potrebujeme parťáka s analytickým myslením, komunikačnými, vyjednávacími a organizačnými schopnosťami, priateľskou povahou a chuťou učiť sa novým veciam.
    Na pohovore nás bude zaujímať aké máte skúsenosti s:
    • MS Project, MS Office
    • Projektovým riadením
    • IT prostredím a IT automatizáciu
    Znalosť anglického jazyka a JIRA je vítaná.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!