Oddelenie Marketingu a komunikácie hľadá svojho Vedúceho! (Ref. č.: PR/021956)

14.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Marketing, reklama, PR, Vrcholový manažment; Account manager, Brand manager, Copywriter, reklamný textár, Event manager, Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Marketingový špecialista, Office manažér, PR manažér, Produktový manažér, Špecialista internej komunikácie, Špecialista marketingových analýz
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1800€ brutto, v závislosti od skúsenosti kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Na tejto pozícii budete zodpovedať za komplexné zastrešenie marketingu ako:
* Propagácia produktov
* Vývoj značky a podpora predaja
* Implementácia schválenej stratégie
* Zodpovednosť za kampane
* Vytváranie konkurenčných výhod v oblasti marketingu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* Vzdelanie v odbore Marketing/Ekonomika -výhodou
* Znalosť Maďarského jazyka -B2
* Microsoft Office úroveň pokročilý
* 4 roky praxe v oblasti Marketingu a komunikácie