Finančný účtovník (Ref. č.: PR/021949)

19.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Ekonóm, Špecialista reportingu, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): min. 1300€ brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- účtovanie došlých faktúr a dobropisov,
- spracovávanie bankových výpisov,
- kontrola a príprava podkladov pre DPH agendu,
- kontrola účtovných dokladov a i.

Iné výhody:

- jazykové kurzy na pracovisku,
- flexibilný pracovný čas,
- rodinné voľno, sick days,
- parkovanie na pracovisku,
- multisport karta, teambuildingy,
- plne hradené stravné lístky,
- káva a ovocie na pracovisku a mnohé iné.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo

- min. stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
- prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky,
- anglický jazyk: B1/B2,
- MSExcel: na pokročilej úrovni,
- samostatnosť a zodpovednosť, dynamický a pro-aktívny prístup k práci.