Ošetrovateľ ošípaných 725 EUR (Svodín)

26.10.2019 PIGAGRO, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Svodín
Maďarskosvodínska cesta 1235
94354

Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Dojička
Ponúkaný plat (základná mzda): 525 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Plat 725 EUR vrátane odmien (z toho 525 EUR základná zložka mzdy + 100 EUR dochádzkový bonus mesačne + 100 EUR mesačné odmeny). Príplatky za nočnú prácu a prácu nadčas. Teplý obed a k nemu doplnkové občerstvenie zdarma. Bezplatný pitný režim (káva, čaj, minerálka). 50 EUR príspevok na letnú dovolenku, 90 EUR vianočný balíček. 1 ošípaná zdarma/rok., atď. Prispejeme na cestovné 50-100 EUR v závislosti od vzdialenosti bydliska zamestnanca od farmy (v prípade, že bývate viac ako 15 km od farmy).

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
525 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo

Náplň (druh) práce
Ošetrovanie kŕmenie, váženie, preháňanie, selekcia, nakládky ošípaných, čistenie a umývanie maštalí.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrá fyzická kondícia. Spoľahlivosť. Vodičské oprávnenie skupiny B je výhodou, ale nie podmienkou.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

PIGAGRO, s.r.o.
Ipeľský Sokolec 360
93575 Ipeľský Sokolec
Slovensko
Tel: +421908676731