Administratívny pracovník - telefonista

15.11.2019 KONEX REALITY, s. r. o.
Miesto práce: Humenné, okres Michalovce, Sobrance, okres Trebišov, okres Vranov nad Topľou; Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Reality a stavebníctvo; Administratívny pracovník, Realitný maklér, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Administratívny pracovník - telefonista aktívne vyhľadáva potenciálnych klientov pre realitnú kanceláriu, prezentuje spoločnosť a jej služby. Poskytuje odborné poradenstvo klientom. Monitoruje trh a konkurenčné aktivity. Podieľa sa tiež na zhromažďovaní informácií o nových potenciálnych obchodných príležitostiach a navrhuje riešenia pre rozvoj spoločnosti vo všetkých regiónoch Slovenska. Podieľa sa na príprave finančného a obchodného plánu spoločnosti.

Iné výhody:

- zázemie silnej regionálnej realitnej kancelárie
- pravidelné školenia zamerané na rozvoj komunikačných zručností
- nadštandardné ohodnotenie
- podpora kancelárie
- kariérny postup

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť spolu so životopisom na email
Vybraných uchádzačov budeme priebežne kontaktovať a budú pozvaní na výberové konanie. Pozor! Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť KONEX REALITY je silná regionálna, rozvíjajúca sa realitná a developérska spoločnosť so širokou pôsobnosťou na východnom Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Realitné kancelárie

Adresa:

KONEX REALITY, s. r. o.
Karpatské námestie 10A
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jaromír Išky
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06, Slovenská republika