Pokladník - predavač

31.10.2019 Helena Duníková Obchodný dom H.D.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Púchov
Lúky
Lúky 128
02053

Púchov
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 690 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Stravné lístky v hodnote 4€ bez povinnosti doplatku zo strany zamestnanca, stravné lístky sa preplácajú aj počas dní kedy je zamestnanec na dovolenke, príspevok na cestovné, možná úprava pracovnej doby napr. na 6hod. podľa dohody so zamestnancom, firemné oblečenie, bez hmotnej zodpovednosti.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
690 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

PotravinárstvoObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
• Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru.
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
• Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 5:30
do 19:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • rozhodovanie
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

výhoda zdravotný preukaz, prax v maloobchode

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Helena Duníková Obchodný dom H.D.
Lúky 128
02053 Lúky
Slovensko
Tel: +421908768746