Pracovníci na stavbu potrubí v ČR a krajinách EÚ

14.11.2019 In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce: Belgicko, Česká republika, Európska únia, Holandsko, Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Montážnik, Operátor stavebných strojov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 € a viac podľa skúseností, kvalifikácie, praxe a jazykových schopností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta nadnárodnú spoločnosť so sídlom v Belgicku aktuálne hľadáme skúsených pracovníkov na stavby a ukladanie potrubí a káblových vedení. Pri tejto práci sa vykonávajú hlavne činnosti spojené s prípravou, ukladaním a zváraním plastových potrubných systémov.

Od tímu je požadované pripraviť výkopy pre vedenie potrubia, uložiť samotné potrubie do pripravených výkopov, následne potrubie zvariť a vykonať odborný zásyp a terénne úpravy. Jednotliví pracovníci musia mať prax na stavebných strojoch ako sú bágre a stroje s nadstavcami na ukladanie potrubia, taktiež je potrebné vedieť podľa výkresov v teréne zvárať plastové rúry (1 až 52 palcové) na poloautomatických zváračkách ako je (Serimax / STT-CRC) a pod.

Iné výhody:

- práca v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou pracovať v rôznych krajinách EÚ
- zaujímavé platové ohodnotenie
- dlhodobá zmluva
- možnosť kariérneho rastu
- zabezpečené ubytovanie

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v anglickom jazyku na email . Vybraných uchádzačov budeme spätne kontaktovať telefonicky. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na 0948 033 511.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- podložená prax minimálne 5 rokov
- základná úroveň AJ
- osvedčenia na stavebné stroje a zváračky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania v zahraničí s povolením ÚPSVaR

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (c. AA/2006/891/4316 342/2005)

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

In Box Agency, s.r.o.
Palackého 8
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Oroszová
Palackého 8, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: +421 948 033 511