Zodpovedný farmaceut

31.10.2019 Pharm Trade spol. s r. o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- motivujúce platové podmienky
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti a v mladom kolektíve
- stravné lístky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmácia

Náplň (druh) práce
- odborný dohľad nad prevádzkou lekárne, štandardné pracovné činnosti súvisiace s pozíciou zodpovedný farmaceut
- výdaj liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotných poukazov a voľno predajných prípravkov
- komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a ďalším zdravotníckym personálom
- kontrola, resp. úprava dávkovania liekov
- spracovávanie receptov a lekárskych poukazov na zdravotnú poisťovňu
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- koordinovanie práce farmaceutov a farmaceutických laborantov

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- otvorenosť novým vedomostiam
- komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
- ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
- zodpovedný prístup k práci, inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Pharm Trade spol. s r. o.
Levočská 36
08001 Prešov
Slovensko
Tel: 051 7754407