Procesný inžinier pre automotive

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Prievidza

    Pozícia / odvetvie

    Procesný inžinier

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -Navrhovanie plánov a postupov pri implementácii nových výrobkov vo výrobnom pocese.
    -Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe automobilov, ich častí a komponentov.
    -Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus a optimalizáciu procesu.
    -Určenie a sledovanie časového plánu, monitorovanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.
    -Manažment zmien, TQM, Kaizen, Lean production.
    -Aktívna práca v systéme SAP.

    Ponúkaný plat

    1100 - 1600 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
    • Unikátna príležitosť byť súčasťou vývojového tímu v automotive na Slovensku
    • Pôsobenie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou delegovania do zahraničia
    • Priateľská a podporujúca firemná kultúra
    • Intenzívne pravidelné školenia od expertov z Nemecka
    • Možnosti kariérneho rastu a rozvoja
    • Flexibilný pracovný čas
    • Zaujímavý sociálny program a iné benefity

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vyššie odborné vzdelanie

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Vodičský preukaz
    B

    Počet rokov praxe
    3

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • Vysokoškolské vzdelanie v obdore mechatronika
    • 3 roky praxe ako procesný inžinier
    • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie