Vývojový inžinier v modernom R&D centre pre automotive

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Prievidza

    Pozícia / odvetvie

    Procesný inžinier

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Čo od teba požadujeme
    • Kontrolu a zodpovednosť za splnenie technických požiadaviek na produkt.
    • Kontrola, monitorovanie a zodpovednosť za proces vývoja.
    • Kontrolu všetkých funkcií súvisiacich s procesom výroby (napr. dizajn, testing) a kontrolu patentov príslušného produktu.
    • Komunikáciu s dodávateľmi, zákazníkmi a s projektovým manažérom.
    • Technickú analýzu rizík a chýb a prípadné odstránenie chybovosti s cieľom optimalizovať.
    • Manažment zmien, návrh a implementáciu technických zmien.
    • Zodpovednosť za proces GECOS.
    • Zodpovednosť za projektový reporting a príslušnú dokumentáciu.

    Ponúkaný plat

    1600 - 1800 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
    Čo ti ponúkame
    • Stabilná pracovná pozícia v renomovanej medzinárodnej spoločnosti.
    • Kontakt s najmodernejšími technológiami vo svete automobilového priemyslu.
    • Možnosť riadiť a koordinovať tím, ovplyvňovať procesy a mať možnosť rozhodovať o technických zmenách.
    • Priateľská a podporujúca firemná kultúra s úvodným adaptačným procesom pre zamestnancov.
    • Pravidelné a intenzívne školenie od kvalifikovaných expertov z Nemecka.
    • Možnosti kariérneho rastu a možnosť seba-realizácie.
    • Flexibilný pracovný čas.
    • Sociálny program a iné nefinančné benefity.
    • Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov.

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Vodičský preukaz
    B

    Počet rokov praxe
    3

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    vzdelanie technického smeru
    min. 3 roky pracovných skúseností
    aktívne ovládanie anglického jazyka
    iniciatíva a zodpovednosť

    Vhodné pre absolventov

    Nie