Konzultant/ka na oddelení výstavby - Juniorská pozícia

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Stavebný inžinier

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

     riadenie projektov v rámci logistických centier,
     kontrola stavebných nákladov a kvality,
     participácia na jednaniach s výrobcami a dodávateľmi s ohľadom na cielený nákup vybraných stavebných produktov,
     prejednávanie rámcových zmlúv pre stavebných dodávateľov z hľadiska optimalizácie nákladov,
     odborná podpora logistických centier a realizácia vybraných stavebných projektov na logistických centrách,
     starostlivosť o stavebné plány skladov v rámci fázy stavby (realizácia stavebných a funkčných popisov a ďalších nariadení a účasť na stavebných poradách),
     realizácia a preberanie stavieb v rámci logistických centier,
     odovzdanie stavby (koordinácia návodov/školenia k technickým zariadeniam, odovzdanie kľúčov a pod.),
     sledovanie a zabezpečenie odstraňovania stavebných nedostatkov v rámci záruky,
     starostlivosť o existujúce logistické centrá (bezpečnosť, odstraňovanie závad a pod.),
     pôsobenie pri prestavbách, rozšíreniach a modernizáciách logistických centier,
     spolupôsobenie pri vytváraní rozhodovacích podkladov pre konateľov spoločnosti,
     vytváranie reportov o číselných ukazovateľoch.

    Ponúkaný plat

    1750 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
     stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
     pracovný pomer na dobu neurčitú,
     1-krát do týždňa možnosť home office,
     prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
     prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
     možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti ale aj iných krajín,
     každá odpracovaná minúta zaplatená,
     doplnkové dôchodkové sporenie,
     sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
     karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
     karta Multisport,
     deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby, narodeninový darček, darček pre budúcich rodičov, darček pre prvákov, vitamínový balíček, deň zdravia, letný tábor pre deti, firemné jubileum.

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Jazykové znalosti
    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
     znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom aj písmom
     ukončené vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
     prax v odbore stavebníctva minimálne 2 roky,
     počítačové znalosti – MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni,
     samostatnosť,
     flexibilita,
     zodpovednosť,
     odolnosť voči stresu,
     komunikačné schopnosti,
     vyjednávacie zručnosti,
     vodičský preukaz sk. B.

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie