Kontrolór surovinového materiálu na sklade

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Pozícia / odvetvie

    Vedúci prevádzky

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

     Plánovať, organizovať a kontrolovať aktivity týkajúce sa operácií spojených so surovinovými materiálmi
     Kontrolovať správnosť materiálov prijímaných od dodávateľov z časového aj kvalitatívneho hľadiska
     Dohliadať na správne nakladanie a vykladanie surovín z kamiónov
     Zodpovedať za mesačnú inventarizáciu
     Zodpovedať za požadované množstvá surovín potrebných vo výrobe z množstvového aj časového hľadiska
     Zadávať informácie a údaje do SAPu
     Mať na zodpovednosti umiestnenie a plynulý priebeh surovín v procese
     Spolupracovať a konzultovať jednotlivé štádia výroby s vedúcim, manažmentom a oddelením produkcie, aby sa zefektívnil chod prevádzky
     Kontrolovať stroje a ostatné vybavenia nachádzajúce sa na prevádzke
     Pripravovať poradia a postupy práce, identifikovať existujúce nedostatky
     Zabezpečiť včasné a správne dodanie objednávok
     Zabezpečiť skladový princíp podľa FIFO
     Neustále sa snažiť zdokonaľovať produktivitu a efektívnosť
     Reportovať akékoľvek nezrovnalosti týkajúce sa bezpečnosti produktov a ich produkcie
     Zaistiť správne umiestnenie zamestnancov a ich výkon/ efektivitu a ich preškoľovanie

    Ponúkaný plat

    1200 - 1300 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
     práca v príjemnom prostredí novej výrobnej haly
     sezónne balíčky (Veľká noc a Vianoce)
     možnosť kariérne rásť
     práca v stabilnej spoločnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie