Electronics Development Engineer

10.11.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnický inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
od 1100 eur (brutto) - depending on experience. The final basic salary can be adjusted accordingly to individual skills and experience of selected candidate.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Analyzing and tracking customer and internal requirements
* Establishing and maintaining internal hardware specifications
* Tracking requirements and specifications in DOORS
* Planning, controlling and tracking the timing and cost of hardware development
* Acting as a technical interface with other internal teams, customers and suppliers
* Carrying out:
– Schematics and PCB layout creation and maintenance
– Electronic circuits simulations
– Design documentation
– FMEA, FMEDA
– Hardware debugging and characterization

* Creating and maintaining hardware test, specifications
* Developing test tools such as test setups, test circuits and scripts for automated test
* Reporting hardware project status

Iné výhody:

* Vacations above law
* Yearly Bonus
* Transportation bonus
* Seniority Bonus
* System of social benefits
* Integration training plan
* Internal and external training
* English, German, French language courses

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Academic degree in electrical engineering or equivalent
* Hands- on experience in hardware development
* Experience in automotive hardware development and/ or Functional safety are considerable advantages.
* Understanding of engineering design principles
* Structured thinking and ability to work independently.
* Ability to analyze and solve complex problems.
* Excellent planning and organizational skills.
* Project management skills are considered and strong asset.
* Basic knowledge of EMC testing
* Excellent communications skills
* Fluency in English is mandatory, German or French are strong assets

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Oliver Kovalčik
Lazaretská 8, Bratislava, 811 08, Slovenská republika