Referent/ka e-marketingu na oddelení nákupu

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • podpora nákupného tímu pri výbere a tvorbe sortimentu,
    • analýza trhu,
    • sledovanie analýz konkurencie,
    • spolupráca na cenotvorbe,
    • vyhodnocovanie prebiehajúcich predajných aktivít,
    • komunikácia a riešenie aktivít s ostatnými odbornými oddeleniami,
    • administratívne činnosti na oddelení - zapisovanie dát a ich spracovanie, analýza či regulácia.

    Ponúkaný plat

    1339 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná zložka mzdy je 1 339 € brutto + garantovaný nárast mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
    • stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
    • prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
    • pracovný pomer na dobu neurčitú,
    • prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
    • prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
    • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
    • každá odpracovaná minúta zaplatená,
    • doplnkové dôchodkové sporenie,
    • sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
    • karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
    • karta Multisport,
    • deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
    • narodeninový darček, darček pre budúcich rodičov, darček pre prvákov, letný tábor pre deti, firemné jubileum,
    • vitamínový balíček, deň zdravia.

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Slovenský jazyk

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • skúsenosti v oblasti marketingu, prekladateľskej agentúre alebo online shope,
    • znalosť nemeckého jazyka na plynulej komunikatívnej úrovni,
    • počítačové znalosti – MS Word a Excel na užívateľskej úrovni,
    • chcieť pracovať a vyvíjať sa v oblasti e-marketingu,
    • vlastná iniciatíva a sledovanie trendov,
    • zmysel pre detail,
    • byť open-minded nielen v myslení ale aj konaní,
    • veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti a znalosť práce s textom.

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie