Referent/ka oddelenia ovocia a zeleniny

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • každodenná komunikácia s dodávateľmi, ostatnými oddeleniami centrály a s materskou spoločnosťou,
    • spolupráca s logistickými centrami a dcérskymi spoločnosťami z iných krajín,
    • spracovávanie a generovanie dát z interného systému, spracovávanie dokumentov, zmlúv a iných podkladov,
    • podpora nadriadenému z administratívneho a organizačného hľadiska.

    Ponúkaný plat

    1339 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná zložka mzdy je 1 339 € + garantovaný nárast mzdy

    Benefity a ďalšie výhody

    Zamestnanecké výhody, benefity
    • stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
    • prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
    • pracovný pomer na dobu určitú 1, 5 roka,
    • prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
    • prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
    • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
    • každá odpracovaná minúta zaplatená,
    • doplnkové dôchodkové sporenie,
    • sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
    • karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
    • karta Multisport,
    • deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby, narodeninový darček, darček pre budúcich rodičov, darček pre prvákov, vitamínový balíček, deň zdravia, letný tábor pre deti, firemné jubileum.

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • počítačové znalosti MS Word, Excel, Power Point na užívateľskej úrovni,
    • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom a deadline,
    • precíznosť a zmysel pre detail,
    • organizačné a komunikačné schopnosti,
    • zodpovednosť, analytické myslenie,
    • flexibilita.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno