Účtovníčka

15.12.2019 PERSO s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklamaRemeslá a osobné služby

Náplň (druh) práce
• Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
• Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov.
• Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP.
• Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
• Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
• Spracovávanie a kontrola dochádzky.
• Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).
• Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva.
• Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
• Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
• Vyúčtovanie pracovných ciest.
• Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
• Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad.
• Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:15
do

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomický

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Zodpovednosť, vytrvalosť, bezúhonnosť, schopnosť sa rýchlo učiť, evidencia na ÚPSVaRe

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť