Sestra

30.10.2019 RAFAEL dom n.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 15
85102

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Čo ešte ponúkame?
- prácu na plný pracovný úväzok v 12-hodinových denných a nočných službách
- relevantnú mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje mierne vyššie ako v podobných
zariadeniach v Bratislave
- príplatky za prípadné odpracované nočné služby, víkendy a sviatky sú súčasťou uvedenej hrubej mzdy, sú vyplácané vo výške nad rámec zákona.

Čo ponúkame navyše?
- zohľadnenie vzdelania,
- preplácanie prípadných nadčasov
- mesačné odmeny po skončení skúšobnej doby
- špeciálny príplatok príslušného oddelenia
- stravné lístky alebo možnosť stravovať sa priamo v Dome RAFAEL.
- v rámci permanentného vzdelávania usporadúvame kreditované odborné semináre pre sestry priamo u nás v Dome RAFAEL grátis.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Ak Vás naša ponuka oslovila, budeme sa tešiť, ak sa nám ozvete zaslaním svojho životopisu na email alebo nám zatelefonujete na číslo 0903396800.
Zároveň Vás informujeme, že budeme na osobný pohovor pozývať len vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
Hľadáme láskavú, ústretovú, usmievavú, priateľskú, komunikatívnu sestru, ktorá svoju prácu vníma ako poslanie a povolanie slúžiť v rámci tímu poskytujúceho komplexnú starostlivosť o dlhodobo chorých a odkázaných.
Chceš byť sestra, ktorá je rešpektovaná a má hlavnú rolu v zdravotníckom tíme? Príď k nám do Domu, chceme Ťa!
Momentálne otvárame pracovné miesto len pre sestry (nie pre praktické sestry)

V Dome RAFAEL poskytujeme starostlivosť podľa charakteru ochorenia a stavu pacienta/klienta v:
- Dome ošetrovateľskej starostlivosti:
Ošetrovateľská starostlivosť a rehabilitácia na lôžku následne po pobyte v nemocnici alebo ako prevencia podpory a uchovania zdravia.
- Špecializovanom zariadení:
Celoročná starostlivosť o ľudí s demenciou, s chorobou Alzheimerovho typu, Parkinsonovou chorobou alebo neurodegeneratívnymi ochoreniami.
- Hospici:
Zdravotná starostlivosť pre pacientov v terminálnom štádiu, predchádzanie komplikáciám, zmierňovanie bolesti a utrpenia spojeného s pokročilým štádiom choroby.

Čo je u nás inak?
- moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
- máme snahu vytvoriť priateľský kolektív, ktorý si bude vzájomne nápomocný.

Ak Vás naša ponuka oslovila, budeme sa tešiť, ak sa nám ozvete zaslaním svojho životopisu na email alebo nám zatelefonujete na číslo 0903/396800.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • motivovanie ľudí
  • samostatnosť
  • rozhodovanie

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • iniciatívnosť
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita
  • sebaovládanie
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

RAFAEL dom n.o.
Kutlíkova 3941/15
85102 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Tel: +421903396800