Senior nákupca pre KOVO divíziu

01.12.2019 T E S L A Liptovský Hrádok a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Pálenica 53/79
03317

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod; Nákupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná mesačná mzda vo výške 700,- € + variabilná zložka mzdy do 30 % základnej zložky mzdy.
Dochádzkový bonus 350,- € ročne pri splnení stanovených podmienok a príspevok na cestovné 2 x ročne.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Ďakujeme za prejavený záujem. Ak Vás naša ponuka oslovila a považujete sa za vhodného kandidáta, pošlite nám prezentáciu Vašich projektov a dosiahnutých výsledkov z predchádzajúcich zamestnaní a svoj životopis na uvedenú emailovú adresu. V liste uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú maximálne spĺňať požiadavky obsadzovaného pracovného miesta.

Náplň (druh) práce
Senior nákupca obstaráva pre KOVO divíziu spoločnosti tovar, materiál a služby formou zmluvy alebo na objednávku v požadovanom termíne, množstve, kvalite a cene, na základe potrieb divízie indikovaných v informačnom systéme. Realizuje výber a hodnotenie cenových ponúk, dodávateľov, vyjednáva a dohaduje zmluvné podmienky. Zodpovedá za dubiózne zásoby, ich výšku a hodnotu a udržuje ich stav na optimálnej úrovni.

Náplň práce:
• nakupovať požadovaný materiál od dohodnutých dodávateľov;
• dojednávať a spresňovať objednávky a kúpne zmluvy;
• evidovať objednávky a kúpne zmluvy, ich návrhy, spresnenia a plnenia;
• evidovať dodávateľov a aktualizovať ich údaje v systéme IS SOFTIP PROFIT (údržba dodávateľov);
• sledovať plnenie objednávok a kúpnych zmlúv, vymáhať dodávky a dodržiavanie dohodnutých podmienok;
• vydávať dispozície k doprave materiálu a k prevzatiu dodávok;
• informovať o stave zabezpečenia a plnenia dodávok, vykonávať operatívne opatrenia a zabezpečenie ohrozených dodávok;
• vypracovávať a uplatňovať výhľady dodávok pre budúce obdobia;
• zisťovať ceny pre cenotvorbu;
• spolupodieľať sa na zmenových konaniach;
• kontrolovať vecnú stránku faktúr;
• reklamovať odchýlky v množstve a kvalite dodaného materiálu vrátane vád a poškodenia pri doprave;
• sledovať stav zásob nakupovaného materiálu;
• pripravovať podklady a zúčastňovať sa na obchodných rokovaniach s určenými zákazníkmi;
• aktívne sa zúčastňovať na prejednávaní cien materiálov s cieľom ich znižovania, ako aj prejednávania náhrad materiálov od iných výrobcov v súvislosti so znižovaním nákladov vstupných materiálových položiek;
• spolupracovať s pracovníkmi obchodného úseku pri zavádzaní nových výrobkov po stránke materiálovej s prihliadaním na cenotvorbu a dostupnosť a včasnosť zabezpečenia jednotlivých nových materiálových položiek;
• príprava podkladov pre platby dodávateľov na týždennej báze.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť