Hľadáme skúseného Vedúceho montáže (strojárstvo)

03.12.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Miesto práce: Banskobystrický kraj; okres Revúca
Typ pracovnej ponuky: Vedúci výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 3000 EUR
od 1500 € ( v závislostí od skúseností ) + ročné bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Vedúceho montáže, ktorý bude dohliadať a viesť pracovníkov montáže.

Vašou úlohou bude:
* vedenie a riadenie oddelenia montáže strojov a zariadení
* vedenie cca 30-členného tímu rôznych pracovných pozícií
* zodpovednosť za efektivitu procesov, kvalitu a včasnosť dodávky
* zabezpečenie efektívneho využitia kapacít a zdrojov, optimalizácia systémov a procesov
* aktívna spolupráca s ďalšími vedúcimi (výroba, montáž, odd. nákupu, logistika, kvalita, atď.)
* komunikácia s vedením spoločnosti
* pravidelný reporting

Iné výhody:

* Služobný mobil, notebook
* Podpora pri zaškoľovaní
* Stabilná pozícia v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* Možnosť kariérneho rastu
* Motivujúce finančné ohodnotenie
* Príspevok na dochádzanie
* Jazykový kurz zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Osobnostné predpoklady a zručnosti
* VŠ vzdelanie – technické zameranie (strojárske, elektrotechnické)
* Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
* Flexibilne reagovať a riešiť vzniknuté problémy
* Logické myslenie
* Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
* Výborné komunikačné vlastnosti
* Tímový hráč

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nemcová
Národná 15, Žilina, 01001, Slovenská republika
Tel: 0918859597