Hľadáme skúseného Vedúceho montáže (strojárstvo)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Pozícia / odvetvie

    Vedúci výroby

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nášho klienta hľadáme skúseného Vedúceho montáže, ktorý bude dohliadať a viesť pracovníkov montáže.

    Vašou úlohou bude:
    * vedenie a riadenie oddelenia montáže strojov a zariadení
    * vedenie cca 30-členného tímu rôznych pracovných pozícií
    * zodpovednosť za efektivitu procesov, kvalitu a včasnosť dodávky
    * zabezpečenie efektívneho využitia kapacít a zdrojov, optimalizácia systémov a procesov
    * aktívna spolupráca s ďalšími vedúcimi (výroba, montáž, odd. nákupu, logistika, kvalita, atď.)
    * komunikácia s vedením spoločnosti
    * pravidelný reporting

    Ponúkaný plat

    1500 - 3000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1500 € ( v závislostí od skúseností ) + ročné bonusy

    Benefity a ďalšie výhody

    * Služobný mobil, notebook
    * Podpora pri zaškoľovaní
    * Stabilná pozícia v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
    * Možnosť kariérneho rastu
    * Motivujúce finančné ohodnotenie
    * Príspevok na dochádzanie
    * Jazykový kurz zdarma

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    * VŠ vzdelanie – technické zameranie (strojárske, elektrotechnické)
    * Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
    * Flexibilne reagovať a riešiť vzniknuté problémy
    * Logické myslenie
    * Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
    * Výborné komunikačné vlastnosti
    * Tímový hráč

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B