Technik kvality

04.07.2020 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Ľubotice
Ľubochnianska 2407/2
08006

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality; Kontrolór, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- udržiavanie systému manažérstva kvality a jeho pravidelné preverovanie,

- koordinácia certifikácie MS a styk s inšpekčnou organizáciou,

- zodpovednosť za plnenie cieľov kvality,

-tvorba príslušnej dokumentácie kvality,

- účasť na interných a externých auditoch,

- kontakt so zákazníkmi, ako aj dodávateľmi v oblasti kvality,

- príprava schvaľovania nových výrobkov do procesu výroby a zodpovednosť za ich schválenie,

- vypracovanie 8D reportov v prípade zákazníckych reklamácií,

- vyhodnocovanie mesačných, ročných štatistík a reportov,

- školenia pracovníkov a operátorov výroby v oblasti kvality a kontroly,

- organizácia a zodpovednosť za zmenových kontrolórov a meracích technikov,

- zavádzanie činností do procesu výroby v rámci neustáleho zlepšovania kvality.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore strojárska technológia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

komunikatívnosť, flexibilita, tímový hráč, technická gramotnosť

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás 0908 723 997, v pracovných dňoch od 9h do 15h.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť