ŽERIAVNIK

29.10.2020 STROJZVAR BaP spol. s r.o.
Miesto práce: USSK - expedícia,
Košice - Šaca,
Okres Košice.

Košice
Typ pracovnej ponuky: Iné výrobné odvetvia; Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,80 EUR/hod.
Nástupná mzda na živnosť je 5,80 € samozrejme podľa praxe a iných kritérií sa mzda môže aj zvýšiť;
Prijímame ľudí aj na dohodu, kde nástupná mzda je 4,3 €.

Ponúkame odmeny + iné finančné benefity za vzornú dochádzku, nadčasy a iné...
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Naša spoločnosť Strojzvar BaP ponúka výkon prác v profesiách ŽERIAVNIK na rôznych prevádzkach v spoločnosti USSK (U. S. Steel Košice).

Žeriavnik - mostový žeriav A3, portálový žeriav, žeriav ovládaný na diaľkový ovládač, žeriavnik/klopič, obsluha žeriavov pri opravách hutných agregátov.

Iné výhody:

Viac na osobnom pohovore.

Bežná prevádzková zmennosť je denná / nočná, dva dni voľna (12 hodinové zmeny, pracovný čas 11,25 h.)

Vyžadujeme zodpovednosť, flexibilitu, dodržiavanie predpisov a pokynov prevádzky a nadriadeného.
Tak isto máme zavedenú nulovú toleranciu voči alkoholu, omamným a psychotropným látkam.

Je potrebné zaslať životopis na email, nevolať, v prípade záujmu vás budeme my kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

Zamestnancov vieme vyškoliť aj preškoliť! (len tých, ktorí budú pracovať pre našu spoločnosť!)
Školenie preukazov na všetky typy prác.

Potrebný preukaz A3, ak ho nemáte vieme vám zabezpečiť školenie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

www.strojzvar.sk

Oblasť pôsobenia:

Zmiešané hospodárstvo

Adresa:

STROJZVAR BaP spol. s r.o.
Nevädzová 3/1163
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Michal Pavkovček
Nevädzová 3/1163, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: +421903568825