Office manager

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • administrácia faktúr - skenovanie faktúr, vystavovanie faktúr, schvaľovanie faktúr, údržba elektronickej schránky, a iné;
  • administrácia miezd - podpora pri správe mesačných miezd (výkazy, faktúry, sviatky, nemocenské dni, a iné), správa stravovacích lístkov, podpora administratívy ľudských zdrojov (zamestnanecké zmluvy,...) a iné;
  • finančná administrácia - intrastatové vykazovanie, archivácia dokumentácie, podpora vo výročných správach (medzi auditormi a zainteresovanými stranami), a iné;
  • všeobecná administrácia - office management (kancelárske potreby, pošta,..), komunikácia s kontaktnými partnermi, organizácia vstupných kariet, a iné.
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 1200 € brutto/mesiac
  • rodinná atmosféra s neformálnou a otvorenou firemnou kultúrou
  • práca v malom tíme
  • zdravotné poistenie
  • 13. plat
  • poukážky na stravovanie nad rámec zákona
  • možnosť zúčastniť sa rôznych školení
  • jazykové kurzy na pracovisku
  • flexibilný pracovný čas
  • a iné
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské alebo vysokoškolské ekonomické vzdelanie
  • anglický jazyk na úrovni C1
  • minimálne 1 rok skúseností v oblasti administratívy
  • práca s MS Office (predovšetkým Excel) na pokročilej úrovni
  • skúsenosti v oblasti financií výhodou
  • znalosť programu SAP výhodou
  • veľmi dobré komunikačné, organizačné a analytické zručnosti
  • schopnosť pracovať pod tlakom