Nastavovač strojov priamo do kmeňového stavu! Fyzicky nenáročná práca - 3 smeny!

17.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Sereď
Typ pracovnej ponuky: Nástrojár
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,05 EUR/hod.
základná zložka mzdy: od 5,05 €/hod, priemerná mzda 1000 brutto + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta z potravinárskeho priemyslu obsadzujeme pozíciu samostatného operátora, nastavovača strojových zariadení, ktorý bude:

- nastavovať strojové zariadenia včas a podľa druhu výrobku
- obsluhovať automatizované strojné zariadenia
- kontrolovať kvalitu výrobkov
- kontrolovať stav zariadenia
- starať sa o drobnú údržbu zariadenia
- pracovať v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

- dochádzkový bonus
- mesačné prémie
- ročný bonus
- čisté a “voňavé” pracovné prostredie
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- stravovanie zabezpečené v priestoroch spoločnosti
- každoročné mzdové prehodnotenie
- firemné podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s nastavovaním strojových zariadení,
Časová flexibilita,
Technická zdatnosť,
Ochota pracovať na zmeny,
Zodpovednosť a samostatnosť.