ERP Specialist / Developer

17.07.2020 Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Teplička nad Váhom
Sv. Jána Nepomuckého 128 1282/1
01301

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor, Špecialista na IT bezpečnosť
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Employee perks, benefits
• Work in an international team and versatile environment
• Wide range of leading-edge trainings (including various language
• course)
• Loyalty presents
• Attractive salary and excellent compensation and benefits package including lunch and free monthly ticket for public transportation
• Multisport card which grants an access to hundreds of different
• gyms, studios and swimming pools
• Family oriented benefits (Wedding and New baby bonus, etc.)
• Teambuilding activities
• Regular performance management and evaluation process

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Job description, responsibilities and duties
We are looking for an enthusiasts ready for challenging IT career with focus on application development, system administration work and maintenance and support of SAP QM user module.
The ERP Specialist / Developer position belongs the SCM Support team and the main responsibilities of the role are related to the support of the end-users of Hyundai, Kia, Mobis sales subsidiaries in SAP QM/MM user modules.

• Maintenance and support of SAP QM user module
• Solving problems in the field of SAP QM module
• Direct support and training of end-users
• Technical design specifications, development and testing changes
• Cooperation with other SAP consultants
• Faults and problem analysis, identification of main defaults and solving-suggestions

Ponúkané výhody
• course)

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

• course)

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Personality requirements and skills
• University degree (technical related specialization)
• Excellent knowledge of ABAP
• Communicative knowledge English
• Personality premises: excellent communication skills, aim oriented team-player