Odborný/-á pracovník/-čka psychológ/-čka, liečebný/-á pedag.

03.09.2020 Detský fond Slovenskej republiky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Halková

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Psychológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Budete mať príležitosť spolupracovať s ďalšími mladými entuziastickými nadšenými kolegyňami/kolegami a prinášať nové nápady do tímu.
Získate cenné skúsenosti a prax v sociálno psychologickej oblasti.
Spoločne s vami budeme usilovať o váš odborný a osobnostný rast pod vedením skúsených kolegov/ kolegýň a supervízorov/supervízoriek, návštevou seminárov a konferencií.
Získate nezabudnuteľné zážitky, radosť z práce, možnosť byť súčasťou zmeny a rastu klientov/klientiek a zážitok zo zmysluplnej práce.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu nám na adresu: email, zašlite svoj stručný životopis a motivačný list s odpoveďou na nasledujúce otázky:
1. Prečo som sa rozhodol/ rozhodla uchádzať sa o prácu u Vás?
2. Čo je môj hlavný motivátor?
3. Čím môžem prispieť práve ja?
4. Čo očakávam od tejto práce?

Náplň (druh) práce
Práca na projekte Zdravé vzťahy v rodine - podpora a poradenstvo rodinám s dieťaťom s ADHD, ADD a poruchami správania. Spočíva v poskytovaní podpory a poradenstva so zameraním na zdravý psychosociálny vývin u detí. Riešenie a prevenciu výchovných problémov, napätých vzťahov a kríz v rodine a v škole.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore liečebná pedagogika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore psychológia
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • osobnostný rozvoj

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Schopnosť zvládať náročné situácie spojené s výkonom povolania, schopnosť kooperácie a začlenenia sa do tímu, schopnosť prinášať vlastné inovatívne postupy, motivácia pre prácu vo vylúčenej komunite/ lokalite.
Pozitívny prístup, otvorenosť, kreativita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, chuť učiť sa a rozvíjať sa.

Prax v práci s rodinami s deťmi, práca v modeli Virgínie Satirovej a písaním projektov je výhodou.
Ochota pracovať v neskorších popoludňajších hodinách.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
  • vnútorná stabilita
  • sebaistota