Miesto práce: Galanta
okres Galanta
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 EUR
Možnosť zarobiť si viac formou nadčasov
- výkonnostný bonus 50 €
- dochádzkový bonus 50 €
- bonus za pracovnú pozíciu 50 - 120 €
- 13. a 14. mzda - podľa hodnotenia nadriadeného
- gastro lístky v hodnote 3,60 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž a výroba televíznych panelov pre lídra v elektrotechnickom priemysle
- skrutkovanie a zapájanie káblových zväzkov
- práca sa vykonáva v stoji na mieste
1 zmenná prevádzka
pracujete 8 hod. denne pon. - pia., voľné víkendy

Iné výhody:

- plne hradené úplne nové ubytovanie v domoch
- doprava do práce zdarma prostredníctvom firemného autobusu
- možnosť zarobiť si viac nadčasovou prácou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

- manuálna zručnosť, pracovitosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- férový prístup

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

EUROTRADE – SR a.s.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

EDYMAX Personal Management a. s.
Drevená 888
Galanta
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

EUROTRADE - SR a.s.
Drevená 888, Galanta, 92401, Slovenská republika
Tel: 0944 758 399