Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Barista v McCafé - McDonald's Obchodná

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
barista

Pozícia / odvetvie

Obchod; Čašník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak si človek, ktorý má zmysel pre detail, má kladný vzťah ku káve a rád sa učí nové veci, tak hľadáme práve Teba. U nás sa pracuje v svižnom tempe. Príprava káv nie je náročná, ale do každej kávy naši baristi dávajú kus seba. Preto hľadáme ľudí, ktorí sú s kávou kamaráti a majú pozitívny vzťah k ľuďom.

Si študent, ktorý si chce zarobiť popri škole, či už strednej alebo vysokej? Vieš sa obracať a máš rád rýchlosť a akčnosť? Ak áno hľadáme práve teba! U nás sa určite nudiť nebudeš. Sme skvelá partia ľudí, ktorí sa neboja roboty a vedia sa pritom aj zabaviť. Ak máš čas a nevieš čo s ním, príď to vyskúšať ku nám. Nielenže ho efektívne využiješ, ale zarobíš si popritom aj pekné peniažky.

Ak máš chuť na sebe pracovať a rásť, tak môžete byť behom jedného roka aj na manažérskej pozícii a viesť ľudí na zmene. Chce to len odhodlanie a chuť ukázať nám čo dokážeš.

Upresnenie platových podmienok

- nástupný plat DBPŠ je 4,53€/HOD

- Príplatok za sviatok 100% z minimálnej mzdy (3,333€/HOD)
- Príplatok za sobotu 50% z minimálnej mzdy (1,667€/HOD)
- Príplatok za nedeľu 100% z minimálnej mzdy (3,333€/HOD)
- Príplatok za nočné zmeny – 1,35€/HOD

Benefity a ďalšie výhody

- Flexibilný pracovný čas
- Zľava na jedlo vo výške 50% a 30% v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku, Multisport karta
- Možnosť kariérneho rastu v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
- Kurzy na rôzne pozície s certifikátom platené zamestnávateľom
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry, splav, opekačky, párty, a iné.)
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo, káva v dennej miestnosti pre zamestnancov
- pri okrúhlych pracovných jubileách 5, 10, 15 a 20 rokoch získaš pamätnú cenu
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov
- Zvýhodnené ubytovanie 40 – 50% v jednom s najlepších hotelov v Tatrách (Permon, Pieris)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.