Operátor/ka výroby v Hlohovci - zarábaj jednoduchou prácou 950 €

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Hlohovec
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    700 - 950 EUR
    Základná zložka mzdy: 700€ + 250€ bonusy a príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.10.2019 do 25.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude vašou náplňou práce?

Budete zabezpečovať výrobu nárazníkov automobilov a teda:

- vykladať a nakladať dopravníky
- vizuálne kontrolovať vyrobené diely
- odmasťovať, stierať, lakovať, leštiť
- montovať, vŕtať, zvárať, opaľovať, lepiť, skrutkovať, vybíjať
- baliť, kontrolovať a viesť záznamy

Práca je rôznorodá a zaujímavá, nakoľko sa budete pohybovať medzi viacerými obsluhovanými zariadeniami. Pracuje sa v stoji na trojzmennej prevádzke (zmeny sú 8 hodinové – ranné, poobedné a nočné).

Benefity a ďalšie výhody:

Ďalej ponúkame:
- možnosť výberu záloh
- ubytovanie zdarma
- príspevok na dopravu
- doprava z ubytovne do práce zadarmo
- stravné lístky v hodnote 3,6 €
- možnosť kariérneho rastu, profesné tréningy
- príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona
- výkonnostný a dochádzkový bonus, rôzne odmeny (pri jubileách, za dobré nápady)
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
- prácu v rýchlo rastúcej rodinnej firme

Informácie pre uchádzača:

Závod sa nachádza v Hlohovci cca 30 km od Trnavy. Ubytovanie je zabezpečené zadarmo. Navyše vám prispejeme aj na dopravu. Doprava do výrobnej haly v rámci Hlohovca je zdarma.

Všeobecne požadované znalosti:

Čo požadujeme?

- manuálnu zručnosť
- ochotu pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobe výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie