Hlavný manažér / Hlavná manažérka

07.10.2019 AGILITY ONE s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Piaristická 1375
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 936 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
936 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaVýchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:email

Náplň (druh) práce
• tvorba stratégie rozvoja spoločnosti
• technické a personálne riadenie spoločnosti
• operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
• sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov
• reprezentácia spoločnosti voči externému prostrediu
• vystupovanie v mene spoločnosti, rozhodovanie/schvaľovanie a podpisovanie zmlúv na základe poverenia konateľom
• mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• zodpovednosť za dodržiavanie platných právnych noriem
• vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov
• nastavenie interných administratívnych pravidiel
• vypracovávanie organizačného a pracovného poriadku, systému odmeňovania, popisov práce
• kontroluje dodržiavanie pracovnej disciplíny, dochádzku, využívanie pracovnej doby, poriadok na pracovisku, pravidelné čistenie strojov a zariadení́ pred ukončením zmeny
• vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
• priebežne, sústavne a dôsledne kontroluje činnosť podriadených zamestnancov a zodpovedá za plnenie príkazov vlastníkov spoločnosti,
• oboznamuje každého novoprijatého zamestnanca pred začiatkom práce s pracoviskom a všetkými druhmi prác, ktoré́ na pracovisku prichádzajú́ do úvahy,vykonáva jeho inštruktáž, pričom ho upozorňuje na všetky riziká,
• v prípade výskytu ťažkého alebo smrteľného pracovného úrazu, vzniku požiaru, mimoriadnej udalosti alebo mimoriadnej previerky ihneď telefonicky informuje majiteľov spoločností,
• kontroluje správne a včasné vedenie mzdových podkladov,
• jedná v mene spoločností na základe pridelených úloh majiteľom firmy,
• predkladá́ vedeniu spoločností návrhy v oblasti zlepšovania údržby strojov, zariadení a budov,
• dbá na hospodárnosť v spotrebe materiálu, energií a zhmotnenej práce, zodpovedá za dodržiavanie noriem spotreby materiálov,
• zabezpečuje prenos potrebných informácií vedenia spoločnosti (príkazy, smernice, predpisy a pod.) na podriadených zamestnancov,
• je povinný dodržiavať všetky zákonné a vnútro firemné smernice a opatrenia,
• zabezpečuje plnenie úloh vyplývajúcich z porád
• organizačne riadi a vykonáva interné audity kvality v celej spoločnosti,
• zabezpečuje styk a spolupracuje s orgánmi štátnej správy
• v prípade potreby spolupracuje s orgánmi štátnej správy pri výkone jednotlivých úloh.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Ukončené SŠ vzdelanie, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa športového, technického alebo ekonomického zamerania.
Komunikatívnosť, asertivita, dôslednosť, precíznosť.
Tímový hráč.
Najazdených min 20.000 km.