Marketingový manažér - Marketingová manažérka

04.10.2019 Philosophers s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Novomeského 514/6
94912

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaslať životopis na email email Vhodných kandidátov budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
• rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
• plánovanie obchodných cieľov, prezentácia ich plnenia riaditeľovi a vlastníkom spoločnosti
• prezentovanie služieb a riešení klientom
• spoluzodpovednosť za ekonomické ukazovatele spoločnosti,
• starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
• prezentácia portfólia služieb, príprava cenových kalkulácií
• optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
• vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov
• monitorovanie trhu, marketingové́ aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja služieb.
• účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
• aktívna osobná́, telefonická́ a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
• aktívna komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a subdodávateľmi

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- marketingové cítenie
- zodpovednosť, dôslednosť, organizačná schopnosť
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- Preukázanie praktických zručností: príprava konkrétneho informačného letáku športového družstva s cieľom zaujať zákazníka (diváka, sponzora)- zodpovednosť precíznosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, komunikatívnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť