Brigáda v sklade v Seredi - kontrola káblov

14.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Galanta
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
3,8€/hodina brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sklad v Seredi hľadá brigádnikov na nenáročnú prácu - Kontrola káblov
Označovanie káblov
Dohľadanie oboch strán káblov
Zapisovanie
Práca vykonávaná v serverovni za pochodu klimatizačných jednotiek - chladnejšie prostredie.
Bez dopravy a ubytovania
Nutnosť mať preukaz pre prácu s potravinami

Iné výhody:

Nenáročná práca
Pracovná doba od pondelka do piatka - 8 hodín
Možnosť zaučenia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Bezúhonnosť
Skúsenosti v oblasti IT a znalosť ethernet kábla výhodou
Ochota pracovať a učiť sa nové veci
Vlastná doprava