Realitný maklér

11.10.2019 Tom & Tiles, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 10000 EUR
Horná hranica príjmu nie je ohraničená, je závislá na schopnostiach a snahy uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 21.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sú pre Teba reality zaujímavou témou, hľadáš novú kariérnu výzvu, rád komunikuješ s ľuďmi a nechceš byť závislý/á od nálad svojho šéfa? Chceš pracovať v príjemnom prostredí bez stresu? Tak hľadáme práve Teba!
Tvojou náplňou práce bude:
- realitná činnosť
- budovanie si vlastnej značky
- rozširovanie databázy klientov a nehnuteľností
- následná starostlivosť o existujúceho klienta

Iné výhody:

- práca v príjemnom mladom, malom kolektíve s osobitým prístupom v priestoroch novej kancelárie
- zaujímavé finančné ohodnotenie bez horného limitu
- flexibilný pracovný čas, žiadne povinné sedenie v kancelárií
- kompletné zaučenie a know-how
- pravidelné teambuilding-y :)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie