custom-banner

Technológ v strojárskom priemysle

27.01.2020 I.K. Hofmann s.r.o.
Miesto práce: Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1250 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte záujem o prácu v prosperujúcej a stabilnej spoločnosti, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy? Ak máte vzdelanie a záľubu v strojárskej oblasti, potom je táto ponuka pre Vás to pravé! Budete pracovať s najlepšími strojárskymi technológiami a k dispozícii Vám budú aj kolegovia z nákupného a obchodného oddelenia, ktorí s Vami budú spolupracovať v modernom prostredí open office. Spoločnosť hľadá ambiciózneho, zodpovedného, prozákaznícky orientovaného a šikovného človeka, ktorý rýchlo zapadne do nového kolektívu. Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou, nie však podmienkou.

Vaše hlavné zodpovednosti budú:
Uplatnenie technických dokumentov do systému.
Korekcia výrobných postupov.
Optimalizácia programov a postupov.
Komunikácia s klientom v anglickom a slovenskom jazyku.

Iné výhody:

Možnosti kariérneho rastu a rozvoja..
Dochádzkový bonus.
Bohatý sociálny program.
Flexibilná pracovná doba.
Práca v stabilnej spoločnosti.
Príjemné a moderné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

I.K. Hofmann s.r.o.
Kuzmányho 5
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Kršačková Dekrétová
Kuzmányho 5, Banská Bystrica, 974 01, Slovenská republika