Triedič zásielok -- BRIGÁDA-študenti od 3,50€/h+nočný príplatok

18.11.2019 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bytčická 72,012 22 Žilina
Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): od 15.10.2019 do 31.10.2019 -3,50 EUR /hod ,od 01.11.2019 do 31.12.2019-4,00 EUR/hod Spolu s hodinovou odmenou prislúcha mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (v čase od 22,00 hod. do 06,00 hod. vo výške 1,5946 EUR/hod.), za prácu v sobotu (1,4945 EUR/hod. a za prácu v nedeľu 2,9890 EUR/hod.).
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- triedenie a spracovanie zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty
- manuálna práca v stoji na listovom alebo balíkovom oddelení
- denné a nočné zmeny od pondelka do soboty
- zmeny a rozsah prác po vzájomnej dohode, môžu byť aj na 4 hod. denne

Informácie pre uchádzača:

STAŇ SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU

Čo ponúkame? Zaškolenie pri práci.
Čo požadujeme? Zdravotnú spôsobilosť na výkon práce v noci a bezúhonnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady:
presnosť, odolnosť voči monotónnej práci, dobrá fyzická kondícia, ochota učiť sa nové veci, vek 18 rokov

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa