OPERÁTOR VÝROBY – MALACKY - UBYTOVANIE ZDARMA

11.11.2019 PRORSUM,s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Malacky
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 760 EUR
760 €/mes. brutto + príplatky + bonusy (po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre strojársku spoločnosť hľadáme šikovných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- obsluha lisov na výrobu plechov pre automobilový priemysel
- manipulačné práce s plechmi
- práca v nepretržitej prevádzke
- práca na zmeny

Iné výhody:

- UBYTOVANIE ZDARMA
- príspevok na stravovanie vo firemnej jedálni
- ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie 100 eur

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno