Hľadáme skúsenych retrakárov so zárobkom aj 1000€

09.11.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 940
od 940€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* manipulácia s náhradnými dielmi pre automobilky
* naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
* pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru
* práca so skenerom
* prax na retraku
* udržiavanie čistoty a poriadku v sklade

Iné výhody:

* Práca na 3 zmeny
* Motivujúce finančné ohodnotenie
* 700€ btt + 240€ bonus pri pravideľnej dochádzke a plnení normy, po pol roku navýšenie na 290€
* Stravné lístky
* Príplatky podľa Zákonníka práce
* Kariérny rast
* Multisport karta
* Možnosť pravidelných záloh

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* Predchádzajúca skúsenosť s retrakom a práca v sklade
* Proaktivita
* Samostatnosť
* Nadšenie pre autá a motorky
* Preukaz VZV výhodou