Koordinátor a administrátor v logistickom parku / praca na TPP (5€ / hod.)

20.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Drážovce-Nitra (priemyselný park)
Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Automobilový priemysel; Asistent, Prijímací technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
5€/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Práca na 2 zmeny (6.00-14:00, 14.00-22.00)
• Profesionálna komunikácia s externými a internými zákazníkmi
• Registrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidiel z areálu
• Kontrola technického stavu prepravných kapacít pred nakládkou a evidencia poškodených návesov
• Koordinovania vozidiel vrámci areálu
• Evidencia naložených návesov čakajúcich na odchod
• Plombovanie návesov
• Vytváranie fotodokumentácie vozidiel
• Administratívna práca, monitorovanie progresu nakládky vozidiel

Iné výhody:

- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu v hodnote 3,60 €
- práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

V prípade otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- základné počítačové zručnosti (word, excel)
- cudzie jazyky výhodou